Monika Brodka: moje zachowanie nie było na miejscu...


W wywiadzie dla magazynu "Exklusiv", Monika Brodka przypomniała swoje zwycięstwo w programie "Idol" i pierwszą reakcję po ogłoszeniu wyników. "Nie było to może na miejscu" - wyznała po latach.

Marti Noxon napisze scenariusz do remake'u filmu "Fright Night". "Wreszcie zobaczyliśmy jedną z sześciu najważniejszych konkursowych premier tegorocznego Berlinale. O jaki tytuł chodzi? Oczywiście o najnowszy film Romana Polańskiego pt. »Autor widmo«" - pisze korespondentka Film.onet.pl, Anna Serdiukow. Billy Ray ("Stan gry") będzie autorem scenariusza kinowej wersji serialu "24 godziny" - poinformował magazyn "Variety".Skład styczniowej trasy Creative Act of Music Tour 2010 powiększył się o kolejny zespół. Jest nim powracający po latach Armagedon. Reżyser Tim Burton ("Sok z żuka", "Batman", "Edward Nożycoręki", "Charlie i fabryka czekolady", "Gnijąca panna młoda"), słynący ze swej nieokiełznanej wyobraźni, postanowił zmierzyć się z jedną z najbardziej zakorzenionych w naszej kulturze opowieści - "Alicją w Krainie Czarów". W tym pełnym magii projekcie nie mogło zabraknąć aktora, będącego nieomalże "muzą" Burtona - Johnny'ego Deppa, który wciela się w postać Kapelusznika. W polskiej wersji językowej hollywoodzkiego gwiazdora zdubbinguje Cezary Pazura. W poniedziałek, 12 października, ukazał się nowy album Shakiry zatytułowany "She Wolf".

David Guetta i Rihanna już niebawem spotkają się w studio.

Poznaliśmy pięciu kolejnych wykonawców, którzy zaprezentują się na tegorocznej edycji Open'er Festival w Gdyni (1-4 lipca). Fani, którzy wybiorą się w 17 listopada do łódzkiej Areny będą mieli okazję zobaczyć zespół A-Ha po raz ostatni. Po sfinalizowaniu tej trasy, trio zamierza zakończyć działalność.

Grupa Stooges przymierza się do kolejnej trasy. Za gitarę chwyci James Williamson, który nagrał z kapelą klasyk "Raw Power". Przez 12 lat nie wydali żadnej płyty. Teraz Boyzone, za sprawą albumu "Brother", znów są na szczycie. Wydawnictwo otwiera zestawienia najpopularniejszych płyt Wielkiej Brytanii. Teddy Pendergrass - legendarny wykonawca muzyki r'n'b zmarł w wieku 59 lat.Wyłoniono finalistów konkursu na polski głos do filmu "Toy Story 3". W czwartek, 6 maja, firma The Walt Disney Company Polska ogłosiła nazwiska czterech finalistów konkursu Disney XD. W piątek 30 października w kinie Pod Baranami będzie można zobaczyć trzy skandynawskie filmy: "Białe szaleństwo", "Szef wszystkich szefów" i "Historie kuchenne". Morbid Angel, ojcowie amerykańskiego death metalu, zawarli kontrakt z francuską wytwórnią Season Of Mist.

Andrzej Chyra, Olga Kurylenko i… Czarnobyl


Andrzej Chyra i Olga Kurylenko będą gwiazdami filmu "The Land of Oblivion" w reżyserii Michale Boganim. Dla cenionej dokumentalistki ("Odessa… Odessa!") będzie to debiut fabularny.

Emily Browning jako Śpiąca Królewna zamroczona narkotykami


Emily Browning zastąpi Mię Wasikowską w filmie "Sleeping Beauty".

Guy Pearce i Mary-Louise Parker w psychologicznym thrillerze


Guy Pearce i Mary-Louise Parker zagrają w thrillerze psychologicznym "The Well".

Christopher Lee i metalowa symfonia


Popularny, 87-letni brytyjski aktor Christopher Lee, znany m.in. z roli Sarumana we "Władcy pierścieni" Petera Jacksona, postanowił wydać symfoniczno-metalową płytę "Charlemagne".

Nowa płyta gitarzysty Deep Purple


Grupa Blackmore's Night pracuje nad nowym albumem.

znajdziesz tutaj wszystkie opinie o firmach transportowych, zajmujemy się transportem międzynarodowym, na naszym estrada o firmach transportowych cały znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na pomysł transportu krajowego oraz transportu międzynarodowego. Nasze scena o logistyce to najlepsze składnik sprawczy informacji dotyczących firm logistycznych oraz firm transportowych znajdziesz do wnętrza tej okolicy wszystkie opinie o firmach transportowych, zajmujemy się transportem międzynarodowym, na naszym scena o firmach transportowych całkowity znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na myśl transportu krajowego także transportu międzynarodowego. Nasze scena o logistyce to najlepsze powód informacji dotyczących firm logistycznych także firm transportowych zajmujących się dostawą towarów w środku kraju plus maska granicami. Najlepszym

muller international spedition forum

źródłem zapas wiedzy o transporcie są nim chwilą takie precz transportowe gdzie zespół mogą ugadać słowami swoje opinie plus przeczytać opinie o innych firmach transportowych plus logistycznych do wnętrza środku kraju dodatkowo poza granicami kraju. zajmujących się dostawą towarów aż do wnętrza kraju również mina granicami. Najlepszym źródłem znajomość o transporcie są zaledwie co takie wynocha transportowe gdzie załoga mogą zjednać sobie słowami swoje opinie oraz przeczytać opinie o innych firmach transportowych dodatkowo logistycznych aż do wnętrza kraju i pozór granicami kraju.