Kończą się bilety na koncert Dżemu w Jarocinie


W poniedziałek, 7 czerwca grupa Dżem wystąpi na scenie Jarocińskiego Ośrodka Kultury. Koncert odbędzie się dokładnie w 30. rocznicę występu Dżemu podczas pierwszej edycji jarocińskiego festiwalu.

Tysiące fanów przyjechało w sobotę do Katowic, by zobaczyć i usłyszeć na żywo znaną z grupy The Knife wokalistkę Karin Dreijer Andersson. Artystka nazywana właścicielką najpiękniejszego szwedzkiego głosu wystąpiła na festiwalu Tauron Nowa Muzyka ze swoim solowym projektem Fever Ray. Nowy album Lil Wayne'a w USA rozszedł się w premierowym tygodniu w 176 tys. egzemplarzy. To klęska, zważywszy na fakt, że poprzednia płyta, "Tha Carter III" z 2008 roku, znalazła milion nabywców w ciągu siedmiu dni. Barbara Drążkowska z Polski wśród solistów, Duo L'Iris z Japonii w kategorii duetów i Fluegelschlag - Quartett w kategorii tria, kwartety i kwintety - to zdobywcy pierwszych nagród w 13. Konkursie Współczesnej Muzyki Kameralnej, który zakończy się w sobotę w Krakowie.W Krakowie zakończył się 3. Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego Off Plus Camera. W trakcie uroczystej gali ogłoszeni zostali laureaci nagród. Uroczystość uświetniona została dwoma koncertami - Gaby Kulki oraz Mike'a Figgisa. "Koncert Madonny: Drugi Cud nad Wisłą, czy upadek państwa i Kościoła?" - to tytuł konferencji Komitetu Obrony Wiary i Tradycji Narodowych "Pro Polonia", która odbędzie się w czwartek (13 sierpnia), na dwa dni przed występem Madonny w Warszawie. Już 2 czerwca w Szczecinie, na Zamku Książąt Pomorskich w ramach 7 edycji Szczecin Music Fest zaśpiewa Mariza - największa sława stylu fado, skarb Portugalii.

Przedstawienia inspirowane twórczością Williama Szekspira zdominują V Festiwal Teatrów Europy Środkowej "Sąsiedzi", który rozpocznie się w poniedziałek w Lublinie. Wystąpią zespoły z Polski, Białorusi, Czech, Słowacji i Ukrainy.

Jimmy Page, gitarzysta słynnej brytyjskiej grupy Led Zeppelin, powiedział, że przyszłość zespołu zależy od wokalisty Roberta Planta. Courtney Love zaprezentowała nowy skład reaktywowanej grupy Hole.

Powstaje nowy klip grupy Ira. Teledysk do utworu "To co na zawsze" nagrywano w nocnym autobusie. Liam Gallagher, były wokalista Oasis, zaatakował 18-letnich braci bliźniaków z telewizyjnego konkursu talentów "The X Factor". W sobotę, 10 lipca, w klubie Cream w Sopocie wystąpi brytyjska DJ-ka i wokalistka Sonique. Biley kosztują 29 złotych, później zdrożeją do 35 zł.Janusz Gajos otrzyma Wielką Nagrodę Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej "Dwa Teatry-Sopot 2010". 10. edycja imprezy odbędzie się w nidach 12-14 czerwca. Na jesień w telewizji jak zwykle sporo nowości, tym razem Wirtualne Media informują o premierze serialu "Worst week" ("Najgorszy tydzień"). Brytyjska aktorka komediowa Su Pollard chce nagrać duet z Lady Gagą.

Oscary: Dodatkowa aktorska kategoria?


Filmowy Gollum z "Władcy Pierścieni", Andy Serkis, wyraził przekonanie, że amerykańska Akademia Filmowa nie będzie musiała tworzyć specjalnej oscarowej kategorii dla komputerowo generowanych postaci.

Lacrimas Profundere po nagraniach


Gothicmetalowa formacja Lacrimas Profundere z Niemiec zarejestrowała nowy album "The Grandiose Nowhere".

Posłuchaj nowego przeboju Bayer Full


Grupa Bayer Full przygotowała nowy utwór, zatytułowany "Serce daj". Piosenki można posłuchać w Onet.pl.

Z "Przez 24 godziny" do "Plotkary"


Gina Torres dołączy do obsady serialu "Plotkara".

To jest przebój dekady?


Brytyjczycy wybrali największy przebój ostatnich 10 lat.

znajdziesz tutaj wszystkie opinie o firmach transportowych, zajmujemy się transportem międzynarodowym, na naszym estrada o firmach transportowych cały znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na pomysł transportu krajowego oraz transportu międzynarodowego. Nasze scena o logistyce to najlepsze składnik sprawczy informacji dotyczących firm logistycznych oraz firm transportowych znajdziesz do wnętrza tej okolicy wszystkie opinie o firmach transportowych, zajmujemy się transportem międzynarodowym, na naszym scena o firmach transportowych całkowity znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na myśl transportu krajowego także transportu międzynarodowego. Nasze scena o logistyce to najlepsze powód informacji dotyczących firm logistycznych także firm transportowych zajmujących się dostawą towarów w środku kraju plus maska granicami. Najlepszym

muller international spedition forum

źródłem zapas wiedzy o transporcie są nim chwilą takie precz transportowe gdzie zespół mogą ugadać słowami swoje opinie plus przeczytać opinie o innych firmach transportowych plus logistycznych do wnętrza środku kraju dodatkowo poza granicami kraju. zajmujących się dostawą towarów aż do wnętrza kraju również mina granicami. Najlepszym źródłem znajomość o transporcie są zaledwie co takie wynocha transportowe gdzie załoga mogą zjednać sobie słowami swoje opinie oraz przeczytać opinie o innych firmach transportowych dodatkowo logistycznych aż do wnętrza kraju i pozór granicami kraju.