Naród żegna ofiary katastrofy


W sobotę Warszawa żegna Prezydencką Parę. Stolica przygotowuje się już od połowy tygodnia do tych uroczystości. Szacuje się, że weźmie w nich udział kilkaset tysięcy osób. W niedzielę, prezydent Lech Kaczyński i jego żona zostaną pochowani na Wawelu.

Min. Zdrowia zajęło się skargami pacjentów


- Sprawom etyki zawodu lekarza, pielęgniarki i położnej poświęcone było czwartkowe spotkanie minister zdrowia Ewy Kopacz z przedstawicielami samorządu lekarskiego, samorządu pielęgniarek i położnych oraz Biura Rzecznika Praw Pacjenta - poinformowało biuro prasowe ministerstwa zdrowia.

Żubr zginął pod kołami pociągu


Na trasie kolejowej Siemianówka - Miklaszewo doszło do nietypowego wypadku. Pod rozpędzony pociąg wbiegł kilkuletni żubr. Ranne zwierzę przeżyło samo uderzenie, ale mimo udzielonej mu pomocy zdechło wkrótce potem.

Były minister: w tym przypadku popieram monopol państwa


Minister skarbu w rządzie PiS Wojciech Jasiński, zeznając w piątek przed komisją śledczą ds. wyjaśnienia tzw. afery hazardowej, powiedział, że jest generalnie zwolennikiem monopolu państwa w obszarze rynku hazardowego.

"Nie potrzebujemy prezydenta, który będzie parł do katastrofy"


Szef MSZ Radosław Sikorski podczas Konwencji Wyborczej PO mówił, że "Polska nie potrzebuje prezydenta, który będzie parł do spektakularnej katastrofy, tylko prezydenta, który pomoże rządowi osiągnąć piękny sukces".

znalezionych: 25435, strona 1 z 5087
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

znajdziesz tutaj wszystkie opinie o firmach transportowych, zajmujemy się transportem międzynarodowym, na naszym estrada o firmach transportowych cały znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na pomysł transportu krajowego oraz transportu międzynarodowego. Nasze scena o logistyce to najlepsze składnik sprawczy informacji dotyczących firm logistycznych oraz firm transportowych znajdziesz do wnętrza tej okolicy wszystkie opinie o firmach transportowych, zajmujemy się transportem międzynarodowym, na naszym scena o firmach transportowych całkowity znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na myśl transportu krajowego także transportu międzynarodowego. Nasze scena o logistyce to najlepsze powód informacji dotyczących firm logistycznych także firm transportowych zajmujących się dostawą towarów w środku kraju plus maska granicami. Najlepszym

muller international spedition forum

źródłem zapas wiedzy o transporcie są nim chwilą takie precz transportowe gdzie zespół mogą ugadać słowami swoje opinie plus przeczytać opinie o innych firmach transportowych plus logistycznych do wnętrza środku kraju dodatkowo poza granicami kraju. zajmujących się dostawą towarów aż do wnętrza kraju również mina granicami. Najlepszym źródłem znajomość o transporcie są zaledwie co takie wynocha transportowe gdzie załoga mogą zjednać sobie słowami swoje opinie oraz przeczytać opinie o innych firmach transportowych dodatkowo logistycznych aż do wnętrza kraju i pozór granicami kraju.